Sohbet Girişi


ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Real sohbet odası


 Real sohbet siteleri ile ne demek istediğimi merak ediyor olabilirsiniz. Elbette bunun sanal real olup olmadığını söyleyenler var. Bu hayatın nesi var Hayal düşünü kurduğumuz ve umduğumuz birçok hayal düş gerçek olurken çok zor hatta imkansız dediğimiz şeyler gerçekleşecek mi sanal sohbet, chat gerçekleşmeyecek mi? Tabi ki olacak O kadar gerçek ki gerçeği bile gölgede bırakabilir Real bir ortam arıyorsanız odalarımız üzerinde bulunan tüm kullanıcılar gerçektir.

 Online sohbet ederken sohbet sitelerindeki herkesin sanal, real olmayan bir görünümünü alırsak, onları gerçek hayata getirmek elbette zor olacaktır. Aslında Chat sitelerinde güzel sohbet ederken unutulmaması gereken bir şey var. Sohbet ettiğiniz kişi bir bilgisayar ürünü veya bir yapay zeka uzmanı değil. O da sizin gibi canlı kan hile konseptiyle buraya gelen bir kullanıcı. Ara sıra bir ekran olsa da  klavyenin önündeki kişi hisseden bir kalbe ve düşünecek bir beyne sahip bir kişidir.

Gerçek yani real bir ortam aslında internet üzerinde bulunmaz olmaz demek hata diyebiliriz çünkü sanal yani internet üzerinde tanıdığımız kişiler ile Gerçek hayata buluşup evliliğe adım atan sayısız insan bulunmaktadır. Elbete dost, Arkadaş sevgili olanlarda mevcut internet aslında bir çok dostluğa aralanan pencere görevini görmektedir.Bir cevap bırakın.