Sohbet Girişi


ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kadınca sohbet odası | GulumSohbet.Org


Kadınların bir biri ile sohbet yapabileceği bir ortam arayanlar #kadınca odamızı kullanabilir. Seviyeli güvenli bir şekilde sohbet odamızdan yararlanabilirsiniz. Kadınca sohbet odalarında seviyeli bir şekilde Sadece kadınlarla veya erkekler ile yazışarak sohbet edebilirsiniz.

İnsanların farklı bireyler ile konuşması onlar ile yazışmak istemesi doğal bir ihtiyaç olduğu aşikardır, Başka Kadın ve Erkeklerin istekleri farklılık isteklerine saygı duyarak sohbet yapmak doğru bir yaklaşım olacaktır Cinsel söylemlerden uzak durmak ve kimseyi dışlamadan sohbet etmek  doğru olan bir yaklaşımdır. Kadın sohbet odalarında önerimiz Sevgili kadınlar kişisel verilerinizi yani isim soyad, telefon, adres gibi verilerinizi güvenliğiniz nedeni ile oda bulunan diğer ikinci kişiler ile asla paylaşmayınız.

Öncelikle makalemize başlamadan önce bir ayrıntıya dikkat etmek istiyorum. Cinsiyetçi söylemden uzak durmak gerekiyor Bayan gibi kavramlar aslında cinsiyetçi söylem içine girmektedir. Doğu olan Kadın demektir. Zaten Kadınlar kendilerine bayan, kız gibi cümlelerin kurulmasından rahatsızlık duymaktadır. 18 yaşını doldurmuş her bireye kadın denilir. Türk dil kurumuna göre oğlan, kız 18 yaş altı çocuklara kullanılan hitap şeklidir.

Kadınlar genelde güzellik, bakım makyaj konuları hakkında genel olarak konuşmaktan mutluluk duyar. Tabi sadece güzellik,bakım konuları kadınlara özel değildir Aynı zamanda erkeklerde cilt, saç konuları hakkında konuşabilir.

odalarımız içinde ulaşabileceğiniz odalar #Kız kıza sohbet, #Bayan bayanla sohbet, #Kız ile sohbet, #Bayan erkek sohbet, #Seviyeli sohbet, #Elit sohbet, #Kaliteli sohbet, #Şehirler sohbet ,#Sohbet, #kadınca sohbet,  #Chat odaları  isimlerinde ücretsiz üyeliksiz hizmeti sunuyoruz.

 Bir cevap bırakın.