Sohbet Girişi


ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kadın kadına eğlenceli sohbet yap


Kadın kadına sohbet etmek isteyen kadınlarımız için tasarlanmış #kadın odalarında kadına dair her şeyi bu odalarda konuşabilir paylaşabilirsiniz. Sevgili kadınlar, Bayanlar, Kızlar yalnız kalmaktan korkma artık gerek yok çünkü kadın sohbet chat odaları sizler için özgür kaliteli, seviyeli, güvenli bir ortam sunuyor. Kadına dair her şeyi paylaşıp konuşabileceğiniz tartışabileceğiniz bu odalarda erkeklere dair eleştirilerinizi erkek egomanyasını konuşabileceğiniz bir ortamdır.

Neden kadın sohbet odaları

Çünkü Erklerin yoğun bulunduğu odalarda genelde kadın hep ikinci sınıfa atılmıştır ve erkek hep kadından üstün diye bir mantık bulunmaktadır erkekler arasında Tabi bizler bu mantığı kabul etmiyoruz bu kirli zihniyete dur dememiz gerekiyor öylede olmak zorunda kadını sadece cinsel bir obje olarak gören erkek zihniyeti yağındır. Toplum arasında sayısız erkekte bu algı zihniyet bulunmaktadır. Bundan dolayı da #kadınsohbet odamız bulunmaktadır.

Kadın sohbet odası kuralları

Kadınlara özel sohbet odasını sadece kadınlar yönetmekte ve kadınlar karar vermekte #kadınca, #kadınsohbet, #kadın, #bayan, #kızlar gibi odalar bulunmaktadır. Bu odalarda cinsel içerikli rumuzlar kesinlikle yasaktır ve seviyeli sohbet dışındaki siyaset, politika, cinsellik, ürün satışları gibi konuların konuşulması yasaktır. evet sunucumuz içerisinde erkek üyeler sohbetciler de bulunmaktadır. tabi erkek , kadın sohbet kullanıcıları ister aynı oda kalabilir isterlerse o odan çıkabilirler.

Kadın kadına dertleşin kadınların güncel sorunlarını kadın haklarını istanbul sözleşmesini tartışın kendi hakkınızı kendi hayatınızı gelecek altına alın bu odalarda kadın kadına dayanışma içinde olun Her kadın kendi cinsindeki diğer kadını korumalı savunmalı erkeklere hayır diyoruz. sadece kadın kadına sohbet edelim diyoruz.Bir cevap bırakın.