Sohbet Girişi


ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Diyalog sohbet ve chat odası


Diyalog sohbet odaları üzerinden kendinize uygun partner bulabilir arkadaş olabilirsiniz. Cepten sohbet ile her gün sayısız arkadaş bulmanız kolay ve ücretizdir. 

İnternet üzerinde bulunan sohbet chat vs sitelerinde bay bayan arkadaş bulmak zor bir durum olsa da Sizlere sunduğumuz odalarda arkadaş bulmak çok kolay üye olmadan güvenli ve rahat bir şekilde sohbet, chat odasına katılıp seçtiğiniz kişiler ile sohbet edebilir onlarla güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Diyalog sohbet esnasında Sen güzel bir şey anlatıyorsun dur karşı tarafım Canı başka bir şey sıkkındır modu düşüktür yani karşı tarafın her sıkılması Senin sohbetin ile alakalı değildir Burada dikkat etmeniz gereken nokta ayrıntı şu her zaman böyle iş Evet bir problem vardır ama arada sırada karşı tarafın sıkılması dikkatin dağınık Olması gayet doğal gayri insani bir durum. Herkeste konuşabilirsin herkesle muhabbet  sohbet edebilirsin Ama Herkesle arkadaş olamazsın bir insanın başka bir insanla dost olabilmesi için bir şekilde arkadaş olabilmesi için enerjisinin tutması lazım şimdi Sen birisiyle konuşuyorsun Hakikaten o an konuşuyor olman onunla arkadaş olduğunu göstermiyor ve karşı taraf senden sıkılabilir sana karşı tepki gösterebilir. Diyalog sohbet etmek güzel bir şey o yüzden her an her şeye hazır olmak gerekiyor.Bir cevap bırakın.